

individuálny prístup



množstvo odohraných spoločenských akcií



viac ako 10 rokov prax



profesionálna zvuková a svetelná technika



bohaté organizačné skúsenosti

 

VITAJTE

O NÁS

Dlhoročné skúsenosti, profesionálna zvuková i svetelná technika, individuálny prístup, či množstvo odohraných spoločenských akcií. To je v skratke definícia našej práce. V súčasnosti sa djingu venujeme už viac ako 10 rokov. Za tento čas sme stihli odohrať obrovské množstvo komerčných, ale aj spoločenských akcií. Pôsobíme v rámci východného Slovenska a preto nás môžete najčastejšie stretnúť ako svadobných DJov v okresoch Vranov nad Topľou, Humenné, Michalovce, či Prešov. Skúsenosti, ktoré sme nadobudli sa snažíme v maximálnej možnej miere uplatňovať v prospech našich klientov. Aktuálne sa venujeme už len hraniu spoločenských akcií ako sú svadby, stužkové slávnosti, plesy, či firemné akcie.

Prečo práve my

Služby

Hudobná produkcia

 

Kvalitná hudobná produkcia je jednou z najhlavnejších súčastí každej svadby, stužkovej, plesu, či rodinnej oslavy. Hladký priebeh, vhodný výber skladieb a spokojní hostia, to je len zopár aspektov, prečo je výber svadobného dja, prípadne dja na stužkovú taký dôležitý. Pri našej práci sa snažíme využívať  všetky skúsenosti, ktoré sme nadobudli v prospech klientov, ktorí si vyberú práve nás.

Ozvučenie a osvetlenie

 

Profesionálne ozvučenie a osvetlenie je doslova alfou a omegou na každej akcii, na ktorej sa podieľame. Spokojnosť našich klientov je u nás prvoradá a preto sa zameriavame výlučne na renomovaných výrobcov. Kvalitný zvuk doplnený vhodný nasvietením LED reflektormi dokáže aj z obyčajného kultúrneho domu vyčarovať priestor, kde sa budú Vaši hostia cítiť príjemne.

 

 

Svadba

 

Svadba je najdôležitejší deň v živote dvoch ľudí, ktorí sa rozhodnú povedať si svoje áno. DJ na svadbu a jeho výber je jednou z vecí, ktorá zaistí, aby bol na svadbe hladký priebeh a zároveň, aby sa hostia bavili počas celého večera. Kvalitný svadobný DJ má playlist doslova ušitý pre všetky vekové generácie, profesionálny zvuk doplnený o vhodné osvetlenie, ale aj skvelé organizačné schopnosti. To všetko je len zopár vecí, vďaka ktorým sa Vaša svadba môže zmeniť na zážitok. Pre nás je samozrejmosťou je aj možnosť zabezpečiť napríklad aj ľudový súbor na čepčenie nevesty, či dekoračné nasvietenie sály led reflektormi.

Stužková

 

Noc, ktorá sa koná iba raz za život. A práve preto by mala byť dokonalá po každej stránke, aby ste na ňu mohli spomínať do konca života. Hudobná zložka by práve preto mala pozostávať zo skladieb, na ktoré sa zabavia nielen študenti a ich partneri, ale aj rodičia a učitelia. Samozrejmosťou je aj kvalitné ozvučenie oficiálnej časti stužkovej slávnosti a programu za použitia profesionálnych mikrofónov a zvukárskeho mixpultu.

Rodinná oslava

 

Žiadna rodinná oslava, či jubileum by sa nemali zaobísť bez poriadnej zábavy. Je to akcia, kde sa stretávajú všetky vekové kategórie, atmosféra je uvoľnená od úplného začiatku a preto je často repertoár doplnený napríklad o harmonikára, či napríklad karaoke.

Kombinácia DJ + kapela

 

Neviete sa rozhodnúť, či mať na svadbe kapelu, alebo DJa? A čo tak kombinácia oboch? V takomto prípade si príde na svoje doslova každý. Ľudové kolá v podaní kapely vhodne doplnené o DJa určite nenechajú sedieť nikoho a vy budete mať istotu, že všetci hostia si počas večera nájdu to svoje. Zároveň sa vyhnete dlhým prestávkam, ktoré kapely častokrát mávajú.

Video a foto

 

DJ na svadbu a k nemu svadobný fotograf, či kameraman? Ani toto pre nás nieje žiaden problém. Na požiadanie pre Vás zabezpečíme aj takúto variantu, aby ste mohli mať svoje spomienky zaznamenané na DVD, USB kľúči, či vytlačené, aby ste si ich mohli kedykoľvek prezerať.

 

GALÉRIA

VIDEOGALÉRIA

KONTAKT

Neváhajte nás kontaktovať. Sme pripravení kedykoľvek zodpovedať vaše otázky. Poradíme, usmerníme...

 

Pavol Gordan

Rudlov 188

094 35 Soľ

 

 

 

IČO: 51 872 641

DIČ: 1080987974

 



 

tel.: +421 905 774 934

e-mail: pavolgordan@gmail.com

www.paulg-lucasso.sk

 



Copyright © 2019 - Paul-G & Lucasso - All rights reserved